Оренда квартир в Полтаві подобово

10+ років на ринку нерухомості
Особисто перевіряємо кожен об’єкт
Реальні фото квартир
На зв’язку з клієнтом 24/7

Переклад документів в Полтаві

Перекладаємо документи для виїзду за кордон
Нотаріально завіряємо
Беремось за технічні тексти
Готові перекласти терміново і “на вчора”

Найкращі місця для відпочинку в Полтаві

ТОП ресторанів міста
Культурні об’єкти Полтави
Детальний опис (розташування та фото)
Актуальна контактна інформація

Історія Полтави

Полтавські піраміди

Коли ми чуємо слово «піраміда», то більшість із нас відразу уявляють Єгипет з його пісками й верблюдами, пальмами й палючим сонцем. Дійсно, якраз давньоєгипетські піраміди відомі кожному і по праву вважаються першим чудом світу. Та мало хто знає, що ці споруди розташовані не лише на берегах Нілу, піраміди було знайдено в Судані, Тибеті, Китаї, Мексиці, Перу і також в … Україні!

Дізнатися більше

Неймовірна історія полтавської рекордсменки

У 1927 році молодий, але вже всесвітньовідомий наїзник Михайло Стасенко здобув упевнену перемогу на Московському іподромі. Фінішної лінії і нового рекорду він досяг, керуючи кобилою Гільдою. Історію цієї тварини неможливо вмістити в кілька рядків. Слава рекордсменки і страшні випробування в роки Другої світової злилися воєдино в її долі.

Дізнатися більше

“Предводитель дворянства” Іполіт Матвійович Вороб’янінов жив у Полтаві

Сюжет роману «Дванадцять стільців» молодим журналістам Іллі Ільфу і Євгенію Петрову підказав брат останнього, відомий письменник Валентин Катаєв: «Є чудова ідея - стільці. Уявіть собі, в одному з84602.jpg них заховані коштовності. Їх треба знайти.

Дізнатися більше

Володимир Висоцький і Полтавщина

Мало хто знає, що шляхи співака проходили і через Полтавщину. Наддніпрянське місто Кременчук стало одним iз небагатьох в Україні (ще – Київ і Одеса), де Володимир Семенович Висоцький поповнив золотий архів своїх численних домашніх, «кухонних» концертів. Любительська фонограма запису, зробленого 14 червня в Кременчуці, тепер добре відома колекціонерам

Дізнатися більше

Дохідні будинки Полтави

Квартирне питання – це проблема, яка ніколи не втрачає своєї актуальності. Адже велика кількість жителів міста і століття тому, як і сьогодні, або не мали коштів купити собі житло, або приїжджали в Полтаву на деякий час, тому змушені були орендувати квартиру. У зв'язку з цим в місті почали будувати прибуткові будинки – багатоквартирні житлові будови для здачі квартир в оренду. Як правило, чим більшою була площа будинку, тим дешевшою була оренда.

Дізнатися більше

Кокі Тайхо – японський богатир з українським корінням

В Японії українця Івана Боришка знають як Ная Кокі чи Кокі Тайхо - легендарного бійця сумо, якого прозвали «великим йокодзуною 20 століття». Адже наш земляк вигравав Імператорський кубок 32 рази.

Дізнатися більше