Оренда квартир в Полтаві подобово

10+ років на ринку нерухомості
Особисто перевіряємо кожен об’єкт
Реальні фото квартир
На зв’язку з клієнтом 24/7

Переклад документів в Полтаві

Перекладаємо документи для виїзду за кордон
Нотаріально завіряємо
Беремось за технічні тексти
Готові перекласти терміново і “на вчора”

Найкращі місця для відпочинку в Полтаві

ТОП ресторанів міста
Культурні об’єкти Полтави
Детальний опис (розташування та фото)
Актуальна контактна інформація

Історія Полтави

Іван Даценко: український вождь племені індіанців

Уперше про цю історію заговорили в 1997 році після публікації в газеті «Труд» інтерв’ю харківського журналіста О. Чепалова з Махмудом Есамбаєвим, радянським танцюристом, який і розповів про зустріч в Канаді з вождем індіанського племені родом з Полтавщини Іваном Даценком під час відвідин монреальської виставки в 1967 році.

Дізнатися більше

Полтавські піраміди

Коли ми чуємо слово «піраміда», то більшість із нас відразу уявляють Єгипет з його пісками й верблюдами, пальмами й палючим сонцем. Дійсно, якраз давньоєгипетські піраміди відомі кожному і по праву вважаються першим чудом світу. Та мало хто знає, що ці споруди розташовані не лише на берегах Нілу, піраміди було знайдено в Судані, Тибеті, Китаї, Мексиці, Перу і також в … Україні!

Дізнатися більше

Неймовірна історія полтавської рекордсменки

У 1927 році молодий, але вже всесвітньовідомий наїзник Михайло Стасенко здобув упевнену перемогу на Московському іподромі. Фінішної лінії і нового рекорду він досяг, керуючи кобилою Гільдою. Історію цієї тварини неможливо вмістити в кілька рядків. Слава рекордсменки і страшні випробування в роки Другої світової злилися воєдино в її долі.

Дізнатися більше

“Предводитель дворянства” Іполіт Матвійович Вороб’янінов жив у Полтаві

Сюжет роману «Дванадцять стільців» молодим журналістам Іллі Ільфу і Євгенію Петрову підказав брат останнього, відомий письменник Валентин Катаєв: «Є чудова ідея - стільці. Уявіть собі, в одному з84602.jpg них заховані коштовності. Їх треба знайти.

Дізнатися більше

Володимир Висоцький і Полтавщина

Мало хто знає, що шляхи співака проходили і через Полтавщину. Наддніпрянське місто Кременчук стало одним iз небагатьох в Україні (ще – Київ і Одеса), де Володимир Семенович Висоцький поповнив золотий архів своїх численних домашніх, «кухонних» концертів. Любительська фонограма запису, зробленого 14 червня в Кременчуці, тепер добре відома колекціонерам

Дізнатися більше

Дохідні будинки Полтави

Квартирне питання – це проблема, яка ніколи не втрачає своєї актуальності. Адже велика кількість жителів міста і століття тому, як і сьогодні, або не мали коштів купити собі житло, або приїжджали в Полтаву на деякий час, тому змушені були орендувати квартиру. У зв'язку з цим в місті почали будувати прибуткові будинки – багатоквартирні житлові будови для здачі квартир в оренду. Як правило, чим більшою була площа будинку, тим дешевшою була оренда.

Дізнатися більше