Аренда квартир в Полтаве на сутки

10+ лет на рынке недвижимости
Лично проверяем каждый объект
Только реальные фото
На связи с клиентом 24/7

Перевод документов в Полтаве

Переводим документы для выезда за границу
Нотариально заверяем
Беремся за технические тексты
Готовы перевести срочно и “на вчера”

Лучшие места для отдыха в Полтаве

ТОП ресторанов города
Культурные объекты Полтавы
Детальное описание (расположение и фото)
Актуальная контактная информация

Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр імені М. В. Гоголя

Расположение на карте

Полтавський музично-драматичний театр по праву вважається осередком театральної культури Полтавщини, адже його народження можна датувати аж із 1818 року, коли засновник нової української літератури Іван Петрович Котляревський створив й очолив у місті театральну трупу. А в 1936 році створили трупу на основі Харківського комсомольського музичного театру і в акторів з’явилося постійне приміщення для виступів. Новостворений театр було названо «Державний театр музичної драми» (з наступного року – обласний).

Сімдесятий театральний сезон, який припав на 2006 рік, приніс приємну новину як для глядачів, так і для трупи – саме тоді театр отримав статус академічного. У цьому ж році на Театральній площі поруч з фонтаном відкрили пам’ятник Марусі Чурай, який відразу став дуже популярним серед жителів міста. Причиною тому була тривала відсутність підпису, а від так полтавці з власної ініціативи почали його називати «Дівчина з легенди» чи «Пам’ятник Українській пісні».

З 2008 до 2011 року приміщення театру було закрито на реставрацію, під час якої замінили усе звукове і світлове обладнання, встановили відеопроекцію та телекомунікаційні системи, реставрували барельєф, фасад, глядацьку залу тощо.

Протягом наступних років репертуар театру було поповнено багатьма новими постановками, адже до співпраці запросили кращих як українських, так і зарубіжних режисерів. Серед новинок — мюзикл «Сорочинський ярмарок» та драма «Ревізор» режисера Юрія Кочевенка, «Ханума» Ціціно Кобіашвілі, «Мить… Життя…» Владислава Шевченка тощо.

Отзывов еще нет. Будьте первым!
Написать отзыв