Оренда квартир в Полтаві подобово

10+ років на ринку нерухомості
Особисто перевіряємо кожен об’єкт
Реальні фото квартир
На зв’язку з клієнтом 24/7

Переклад документів в Полтаві

Перекладаємо документи для виїзду за кордон
Нотаріально завіряємо
Беремось за технічні тексти
Готові перекласти терміново і “на вчора”

Найкращі місця для відпочинку в Полтаві

ТОП ресторанів міста
Культурні об’єкти Полтави
Детальний опис (розташування та фото)
Актуальна контактна інформація

Віртуальні мандрівки пам’ятками Полтавщини

Розташування на карті

Пропонуємо здійснити віртуальну подорож найцікавішими місцями археологічних пам’яток та історії Полтавщини.

«Віртуальні мандрівки пам’ятками археології та історії Полтавщини» – проєкт, створений комунальним закладом “Центр охорони та досліджень пам’яток археології” Полтавської обласної ради, є одним з переможців грантового конкурсу Українського культурного фонду у програмі “Культурна спадщина” у 2020 році.

Цей культурний продукт відкриває для українців маловідомі пам’ятки археології у вимірі самобутності окремої території – Полтавщини. Культурна спадщина нашого регіону стає більш популярною через сучасну інноваційну розробку інтерактивної мапи. Історико-археологічні маршрути, запропоновані проєктом широкому загалу, привертають увагу до автентичних ще «незвіданих» туристами місцевостей.

Науковці та можуть використовувати продукт для систематизації роботи зі збереження та охорони пам’яток. Територіальні громади зацікавлені розвитком місцевості, знаючи про значиме культурне та історичне надбання своєї землі.

Мапа постійно поповнюється і розширює групи об‘єктів, орієнтовно через п‘ять років вона буде містити понад 5000 об‘єктів всієї культурної спадщини Полтавської області. Це стане унікальним і потужним ресурсом для промоції культурної спадщини, розвитку туристичної привабливості всього регіону.

Відгуків ще немає. Будьте першим!
Написати відгук