Оренда квартир в Полтаві подобово

10+ років на ринку нерухомості
Особисто перевіряємо кожен об’єкт
Реальні фото квартир
На зв’язку з клієнтом 24/7

Переклад документів в Полтаві

Перекладаємо документи для виїзду за кордон
Нотаріально завіряємо
Беремось за технічні тексти
Готові перекласти терміново і “на вчора”

Найкращі місця для відпочинку в Полтаві

ТОП ресторанів міста
Культурні об’єкти Полтави
Детальний опис (розташування та фото)
Актуальна контактна інформація

“Феєрія мандрів” (Екскурсійні тури в Полтаву)

Розташування на карті

Туристична агенція “Феєрія мандрів” пропонує два екскурсійних тури до Полтавщини на 3 дні.

1) Полтавське намисто

День 1 (Маршрут: Київ – Великі Сорочинці – Опішня – Великі Будища – Полтава)
Перша зупинка у Великих Сорочинцях. Завітаємо до однієї з найкрасивіших церков Лівобережжя, побудовану гетьманом Данилом Апостолом. Поряд є комплекс відпочинку “Хутір Гоголя”, де можна випити по чашечці кави, щоб збадьоритися.

Друга зупинка вже в Опішні — центрі українського гончарного мистецтва. Кожен бажаючий зможе спробувати себе в гончарній справі: попрацювати за гончарним кругом, відчути руками приємну м’яку глину і зліпити свій власний горщик.

Далі вирушаємо в невелике село Великі Будища, де відвідаємо абсолютно унікальний музей «Народного весілля». Тут все по-справжньому: і стародавній обряд, і вбрання, і пісні, і наречений з нареченою обов’язково будуть!

День 2 (Маршрут: Полтава – Диканька – Гоголеве – Полтава)
Ми почнемо його з музею Історії Полтавської битви – це один з експозиційно найбагатших і найцікавіших музеїв України.

Далі вирушаємо до славнозвісної Диканьки. Хто ж не пам’ятає захоплюючу історію «Вечори на хуторі біля Диканьки» Гоголя? Диканька – прекрасне місце з цікавими пам’ятками та історіями. Тут ми побуваємо на екскурсії, заглянемо в старовинну церкву Кочубеїв, побачимо знаменитий багатовіковий дуб та Тріумфальну арку, відвідаємо національний музей-заповідник М.В. Гоголя. Екскурсія “В гостях у Гоголя” з елементами театралізації дарує унікальну можливість побачити гоголівську садибу очима тих, хто там дійсно жив.

День 3 (Маршрут: Полтава – Київ)
У Полтаві просто надзвичайний Краєзнавчий музей! Щоб зрозуміти, яке цікаве та красиве це місто, давайте прогуляємося по його визначним місцям у супроводі екскурсовода. Почнемо нашу прогулянку з прекрасного ансамблю Хрестовоздвиженського монастиря. Потім ми побуваємо на знаменитій круглої площі Полтави, біля символу Полтави — Білої альтанки, сфотографуємося біля пам’ятника полтавській галушці і отримаємо задоволення від елегантної вишуканості міста! Родзинкою цього дня стане майстер-клас з виготовлення справжніх полтавських галушок! Кожен зможе взяти участь в цьому процесі і, звичайно ж, з’їсти все, що буде нами приготовано. А галушки на Полтавщині дуже смачні і дуже різні! І з м’ясом, і з вишнею, і навіть з шоколадом!

Після смачної та ситної розваги вирушаємо в дорогу. Наш маршрут підходить до кінця.

2) Велична і поетична Полтавщина з Валентиною Захаренко

День 1 (Маршрут: Київ – Богданівка – Великі Сорочинці – Великі Будища – Полтава)
Перша зупинка у селі Богданівка, де знаходиться Меморіальний музей-садиба народної художниці Катерини Білокур. Переїзд до Великих Сорочинців. Огляд Свято-Преображенської церкви. Далі — невелике село Великі Будища, де ми відвідуємо унікальний Музей українського весілля, який зламав усі музейні канони, ожививши стародавній весільний обряд – із нареченим і нареченою, вбраннями і піснями, сватами і галасливими гостями.

День 2 (Полтава)
Екскурсія по Полтаві з оглядом її головних архітектурних пам’яток : Хрестовоздвиженський монастир; ансамбль Круглої площі, Іванова гора з Білою альтанкою; Будинок губернського земства (зараз це Краєзнавчий музей); Будівлі Дворянського та Селянського банків; Свято-Успенський кафедральний собор; Сампсоніївська церква; садиба Івана Котляревського; пам’ятники Марусі Чурай, Гоголю, Мазепі, Шевченкові… Також заплановано огляд пам’яток, які відображають боротьбу українського козацтва за національне визволення і незалежність, відвідини музею Історії Полтавської битви і комплексу пам’яток, присвячених подіям російсько-шведської кампанії 1709 р., які знаходиться на Полі Полтавської битви: музей, редути, братські могили.

День 3 (Маршрут: Полтава – Диканька – Гоголеве – Опішня – Київ)
Екскурсія до славнозвісної Диканьки, описаної Гоголем у своїх безсмертних творах.

Огляд Миколаївської церкви, побудованої коштом родини Кочубеїв, знаменитого дуба та Тріумфальної арки.

Поїздка в село Гоголеве. Відвідини Музею-садиби Миколи Васильовича– родового маєтку Гоголів. Садиба з батьківським будинком і флігель з робочим кабінетом Гоголя відтворені за малюнками і спогадами сучасників.

Подорож в Опішню – гончарну столицю України. Відвідини Національного музею-заповідника українського гончарства: горщики, глечики, миски, дзбанки, куманці, барильця, баклаги, леви, барани, коники і півники, а ще панно і статуї. На вас чекає величезна оглядова територія; неймовірної краси краєвиди; безліч локацій для фотографування; гончарський майстер-клас; тепла й затишна атмосфера!

Відгуків ще немає. Будьте першим!
Написати відгук